Brązowy medal dla naszych piłkarzy ręcznych!

wpis w: Aktualności | 0

W piątek 15 listopada 2019 roku w Zespole Szkół w Swarzędzu odbyły się Mistrzostwa powiatu poznańskiego w piłkę ręczną chłopców. W turnieju brały udział 4 drużyny: z Mosiny, Puszczykowa, Swarzędza i Buku. Niezwykle wyrównany poziom spotkań sprawił, że do ostatniego gwizdka ważyły się miejsca na podium. Nasi bukowscy piłkarze ręczni, reprezentujący Branżową Szkołę I Stopnia w Buku, zagrali z ogromną wolą walki i na bardzo wysokim poziomie, walcząc o każdą piłkę. Ostatecznie przypadło im w udziale III miejsce i brązowy medal. Warto nadmienić, że o końcowych lokatach decydowała mała tabela, czyli bilans zdobytych bramek. Niestety nie mieliśmy szczęścia i ostatecznie zdobyliśmy brąz, powtarzając sukces z ubiegłego roku.

Skład naszej brązowej reprezentacji:

Piaskowski Dawid, Przybylak Albert (bramkarz), Dybizbański Dawid, Jęch Jakub, Lulkiewicz Karol, Bekas Marcel, Hulalka Kacper, Koza Błażej, Oszmałek Jan, Osiński Jakub, Stefaniak Jarosław, Kałużny Alan, Szczukocki Bartosz.

Komentarze zostały wyłączone.