„Człowiek w drodze” – Jak inspirować uczniów?

wpis w: Aktualności | 0

„Człowiek w drodze” – to część tytułu programu profilaktycznego i jednocześnie trafna prezentacja jego autora, Mariusza Kurca, który 17 grudnia 2018 roku spotkał się z uczniami naszej szkoły. Od ponad 25 lat pan Kurc podróżuje po świecie, przełamując różne stereotypy. Swoim przykładem pokazuje, że można znaleźć w sobie siłę, aby realizować własne pasje i marzenia. Można wyrwać się z toksycznego środowiska i reżyserować życie po swojemu – bez używek, nałogów i przemocy. Warto wierzyć w siebie i z determinacją osiągać kolejne cele. Prelekcja podróżnika wzbogacona filmami z podróży spotkała się z dużym zainteresowaniem młodzieży. Ekspresja oraz nietuzinkowy sposób komunikowania się z uczniami wywarły wrażenie na słuchaczach, którzy mieli okazję zastanowić się nad własnymi życiowymi wyborami i decyzjami.

Komentarze zostały wyłączone.