Gminne zawody lekkoatletyczne – zdobywamy szlify sędziowskie

wpis w: Aktualności | 0

W piątek 18 października 2019 roku uczniowie naszej szkoły: Szymon Dzierla, Mikołaj Jaroszyk, Miłosz Teszka, Jarosław Stefaniak, Jakub Osiński, Marcin Jeżewski, Hubert Górny, Jakub Szpyt, Alan Kałużny, Kacper Paczkowski, Magdalena Kośmider, Aleksandra Tylkowska, Dagmara Piotrowska, Jakub Pestka, Jakub Szwarc, Albert Przybylak, Miłosz Filipiak, Dawid Piaskowski, Kacper Hulalka, Kacper Szymański sędziowali zawody lekkoatletyczne zorganizowane na stadionie miejskim w Buku dla gminnych szkół podstawowych. Uczniowie byli odpowiedzialni za pomiary biegów, skok w dal, skok wzwyż, rzut piłeczką palantową, skok w dal oraz przekazywanie pałeczki sztafetowej. Nasi uczniowie, pod czujnym okiem p. Bernadety Halasz-Hypkiej, bardzo dobrze wywiązali się z powierzonych obowiązków sędziowskich, zawody przebiegły zgodnie z ustalonym regulaminem. Pierwsze miejsce drużynowo zajęła Szkoła Podstawowa w Buku, drugie miejsce szkoła z Niepruszewa, trzecie szkoła z Dobieżyna, a czwarte miejsce szkoła z Szewc. Rozegrane zawody sportowe połączone zostały z oficjalnym otwarciem kompleksu lekkoatletycznego na bukowskim stadionie. Liczymy na to, że ten nowoczesny obiekt pozwoli naszej społeczności rozwijać talenty i pasje sportowe.

Komentarze zostały wyłączone.