Inauguracja roku szkolnego 2019/2020

wpis w: Aktualności | 0

W dniu 2 września 2019 roku uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. W tym szczególnym wydarzeniu uczestniczył Burmistrz Miasta i Gminy Buk – p. Paweł Adam oraz Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Buk – p. Piotr Goroński. Tradycyjnie już w szeregi społeczności szkolnej przyjęci zostali uczniowie klas pierwszych, składając symboliczne ślubowanie. W roku szkolnym 2019/2020 naukę w naszej szkole rozpocznie aż pięć oddziałów pierwszoklasistów. W czasie przemówień Pana Burmistrza oraz Pani Dyrektor szkoły padły ciepłe słowa powitania w murach bukowskiej szkoły, uznanie dla wyboru zawodowo-edukacyjnej ścieżki nauczania oraz życzenia wielu sukcesów i radości ze zdobywania wiedzy i profesjonalnego przygotowania do wyzwań współczesnego świata.

Komentarze zostały wyłączone.