Możliwość zatrudnienia w firmie Plandex w Stęszewie

wpis w: Aktualności | 0

W dniu 23 maja 2018 roku uczniowie z klasy 3 b udali się na wycieczkę do firmy PLANDEX w Stęszewie. Zakład, który powstał w 1990 r. bardzo dynamicznie się rozwija i poszerza zakres działalności. Obecnie obsługuje takie marki jak: audi, volvo, volkswagen czy mercedes. Specjalizuje się w produkcji nadwozi: skrzyniowych, furgonowych, izotermicznych i chłodniczych, a także przyczep, naczep, plandek oraz grafiki reklamowej.

Młodzież zwiedzając zakład pracy, została wprowadzona w specyfikę pracy w firmie, mogła zobaczyć nowoczesne maszyny i roboty spawalnicze.

Na zakończenie spotkania młodzież została zaproszona do salki konferencyjnej na słodki poczęstunek. Przedstawiciel firmy pokazał uczniom prezentację multimedialną z charakterystyką poszczególnych zabudów. Każdy z uczestników spotkania otrzymał pamiątkowe gadżety oraz formularze zgłoszenia do pracy.

Komentarze zostały wyłączone.