Nasz udział w Nocy Zawodowców

wpis w: Aktualności | 0

W październiku bieżącego roku Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu zorganizowało wyjątkowe wydarzenie – Noc Zawodowców. Ta inicjatywa skierowana jest przede wszystkim do młodzieży ostatnich klas szkoły podstawowej, ich rodziców, ale również pracodawców, rzemieślników i doradców zawodowych. Ma ona na celu promocję szkolnictwa branżowego i technicznego, które daje możliwość realizowania satysfakcjonującej ścieżki edukacyjno-zawodowej. Tegoroczna edycja Nocy Zawodowców odbyła się online, dzięki czemu zasięg tego przedsięwzięcia był jeszcze większy.

Warto podkreślić, że Branżowa Szkoła I Stopnia w Buku miała swój udział w przygotowaniu tego wydarzenia. Na tę okoliczność stworzyliśmy filmik, który prezentował szkołę branżową jako szkołę dobrego wyboru. Uczniowie z dużym zaangażowaniem podeszli to tematu, zwracając uwagę na bardzo ważny aspekt doświadczenia, profesjonalizmu i rzetelności w kontekście edukacji i funkcjonowania na rynku pracy.

Obejrzyj filmik…

Komentarze zostały wyłączone.