Półfinały piłki nożnej na orliku w Puszczykowie

wpis w: Aktualności | 0

W Puszczykowie 26 marca 2019 roku został rozegrany turniej  piłki nożnej na orlikach, w którym uczestniczyła grupa A. Drużyny grupy B rozegrały swoje zawody w dniu 29.03.2019 r. w Murowanej Goślinie.

W eliminacjach grupy A wzięło udział  pięć zespołów (Puszczykowo, Kórnik, Swarzędz, Mosina oraz Buk). Drużyny rozegrały swoje mecze systemem „każdy z każdym”. Mecze były czasowo krótkie, (2 x 7 minut ), ponieważ pogoda nie dopisała  i było bardzo zimno. Nasza drużyna zagrała bardzo dobre zawody. Chłopcy zagrali z wielkim zaangażowaniem i pokazali wolę walki. Jednak do finału awansowały dwa zespoły – drużyna ze Swarzędz i Mosiny.

Naszą szkołę reprezentowali: Tomasz Buchert, Mikołaj Fornalik, Hubert Piaskowski, Marcin Jeżewski, Klaudiusz Kubiak, Hubert Nowak, Łukasz Nowak, Jakub Osiński, Stanisław Siemieniak, Patryk Skuza, Kacper Szymczak i Krystian Zielewicz.

flashsgl
Komentarze zostały wyłączone.