Pożegnanie absolwentów oddziałów Zasadniczej Szkoły Zawodowej

wpis w: Aktualności | 0

Dnia 19 czerwca 2019 roku w naszej szkole ostatni rocznik uczniów oddziałów Zasadniczej Szkoły Zawodowej świętował uroczystość zakończenia nauki.

Kierując słowa do absolwentów, pani dyrektor zaznaczyła, że: „Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w swoje marzenia”.

Ważnym akcentem spotkania były wyrazy wdzięczności skierowane do kadry pedagogicznej za odkrywanie w uczniach talentów, wyzwalanie potencjału i motywowanie do działania. Podziękowania usłyszeli także rodzice i pracodawcy, którzy byli partnerami szkoły, aktywnie uczestniczącymi w wielu działaniach edukacyjno-wychowawczych.

Następnie przyznane zostały nagrody za osiągnięcia w kształceniu zawodowym. Statuetkę „Superfachowca” otrzymała Emilia Kaczmarek, która ponadto ukończyła szkołę z wyróżnieniem, a dyplomy uznania odebrali Adrianna Gawrońska i Jacek Musiał.

Nagrody książkowe za dobre wyniki w nauce, zaangażowanie w życie szkoły oraz godną naśladowania postawę otrzymały: Natalia Czerniejewska, Adrianna Gawrońska, Karolina Borowicz, Wiktoria Kołodziejczyk, Dominika Burkusz, Joanna Skibińska i Jacek Musiał.

Dodatkowe wyróżnienia – tytuł „Osobowości szkoły” zdobył Jacek Musiał za subtelną wrażliwość, odwagę podążania swoją drogą oraz determinację w walce o własne marzenia.

Najradośniejszym momentem było odebranie świadectw ukończenia Zasadniczej Szkoły Zawodowej przez wszystkich absolwentów – to moment, na który pracują i czekają przez trzy lata nauki w szkole, zakładach pracy i podczas kursów zawodowych.

Część oficjalna zakończyła się pokazem filmu, który uchwycił wyjątkowe chwile spędzone przez tegorocznych absolwentów w murach szkoły oraz muzyczną niespodzianką w wykonaniu nauczycieli szkoły.

Komentarze zostały wyłączone.