Pożegnanie absolwentów oddziałów Zasadniczej Szkoły Zawodowej

wpis w: Aktualności | 0

Dnia 22 czerwca 2018 roku kolejny rocznik uczniów oddziałów Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Buku świętował uroczystość zakończenia nauki.

Kierując słowa do absolwentów, pani dyrektor Karolina Wawrzyniak życzyła im: „aby starali się wybierać mądrze i odpowiedzialnie, budując swoją dorosłą przyszłość”.

Ważnym akcentem były podziękowania skierowane do rodziców, którzy aktywnie uczestniczyli w wielu działaniach szkoły, zawsze służyli pomocą i dobrym słowem.

Następnie przyznane zostały nagrody za osiągnięcia w kształceniu zawodowym. Statuetkę „Superfachowca” otrzymała Michalina Antczak, a wyróżnienia za wyniki w kształceniu zawodowym odebrały Paulina Pąpka i Michalina Obst.

Nagrody książkowe za dobre wyniki w nauce, zaangażowanie w życie szkoły oraz godną naśladowania postawę otrzymały: Michalina Antczak, Martyna Janusz, Kinga Rębacz, Weronika Lulkiewicz, Martyna Obst, Joanna Kawala, Paulina Pąpka i Zuzanna Grzywacz.

Dodatkowe wyróżnienia za obowiązkową i odpowiedzialną postawę odebrali: Adam Małyszek, Adrian Kwiatkowski, Michał Roszkowski, Adam Spychała i Kamil Przewoźny.

Najradośniejszym momentem było odebranie świadectw ukończenia Zasadniczej Szkoły Zawodowej przez wszystkich absolwentów – to moment, na który pracują i czekają przez trzy lata nauki w szkole, zakładach pracy i podczas kursów zawodowych.

Część oficjalna zakończyła się pokazem filmu, który uchwycił wyjątkowe chwile spędzone przez tegorocznych absolwentów w murach naszej szkoły.

Komentarze zostały wyłączone.