Pożegnanie absolwentów szkoły

wpis w: Aktualności | 0

W piątek 26 czerwca 2020 roku odbyła się uroczystość zakończenia nauki dla absolwentów naszej szkoły. Miała ona inny charakter niż zazwyczaj, ponieważ ze względów bezpieczeństwa należało zastosować obowiązkową dezynfekcję rąk, zachować dystans społeczny oraz unikać bezpośredniego kontaktu. Ta nadzwyczajna sytuacja wymagała od nas wszystkich przemodelowania organizacji nauki oraz tego wyjątkowego dnia, jednak nie pozbawiła nas radości ze świętowania ukończenia szkoły. Absolwenci szkoły odebrali świadectwa, a najlepsi uczniowie wyróżnienia. Statuetkę SUPERFACHOWCA za osiągnięcia w kształceniu zawodowym zdobył Mikołaj Chwirot, a wyróżnienia Ilona Häusler Aleksandra Słocińska. Świadectwa z paskiem za najlepsze wyniki w nauce: Mikołaj Chwirot (średnia ocen 5,23), Marcin Pazgrat (średnia ocen 5,09) i Ilona Häusler (średnia ocen 4,86). Nagrodę dla OSOBOWOŚCI SZKOŁY otrzymał Jan Kolski.

Wszystkim absolwentom gratulujemy ukończenia szkoły! Bądźcie mądrymi architektami i budowniczymi własnego życia, niech nie zadowala Was płycizna i bylejakość, podejmujcie odważne wyzwania, by stać się profesjonalistami w swoim fachu.

 

Komentarze zostały wyłączone.