Rynek pracy poszukuje zawodowców

wpis w: Aktualności | 0

W środę, 16 maja br., naszą szkołę odwiedzili przedstawiciele firmy HEMPEL z Niepruszewa. Pan kierownik Paweł Skorupiński zaprezentował walory duńskiej, liczącej 6 tysięcy pracowników na całym świecie, firmy. Fabryka zajmuje się produkcją i sprzedażą farb przemysłowych. Podczas spotkania z uczniami klasy 3a szkoły zawodowej przedstawiciele oddziału w Niepruszewie zwrócili się z ofertą pracy w zawodach, do których uprawnienia można zdobyć na dodatkowych kursach kwalifikacyjnych i szkoleniach. Firma gwarantuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, dodatkowe świadczenia medyczne, ubezpieczenie i różnego typu dofinansowania.

Firma z ponad stuletnią tradycją, działa według wysokich europejskich standardów, kładzie nacisk na solidność, zadowolenie klienta i pracowników, dba o warunki socjalne, wspiera inicjatywy sportowe oraz dba o komfort spędzania przez pracowników czasu w pracy i poza nią.

Na koniec przeprowadzony został konkurs wiedzy na temat firmy i każdy uczeń otrzymał nagrody w postaci cennych firmowych gadżetów.

Komentarze zostały wyłączone.