Srebrny medal dla naszej szkoły!

wpis w: Aktualności | 0

W środę 25 września 2019 roku uczniowie nasze szkoły uczestniczyli w Turnieju piłki ręcznej szkół ponadpodstawowych o puchar Starosty powiatu poznańskiego, który odbył się w Zespole Szkół w Swarzędzu. W zawodach brało udział 8 drużyn, które rozegrały mecze systemem „każdy z każdym”. Niezwykle wyrównany poziom spotkań sprawił, że do ostatniego gwizdka ważyły się miejsca na podium. Nasi wspaniali piłkarze ręczni zagrali z ogromną wolą walki i na bardzo wysokim poziomie, walcząc o każdą piłkę. Ostatecznie przypadło im w udziale II miejsce i srebrny medal. Warto podkreślić, że decydujące spotkanie nasi zawodnicy przegrali 1 bramką. Podczas zawodów przyznawane zostały także nagrody indywidualne. Najlepszym bramkarzem turnieju został zawodnik bukowskiej drużyny – Dawid Dybizbański.

Skład naszej „srebrnej” reprezentacji: Piaskowski Dawid, Przybylak Albert (bramkarz), Dybizbański Dawid (bramkarz), Jęch Jakub, Lulkiewicz Karol, Bekas Marcel, Hulalka Kacper, Dziwak Jakub, Koza Błażej, Oszmałek Jan, Osiński Jakub, Stefaniak Jarosław, Siemieniak Stanisław, Szczukocki Bartosz.

Składamy wielkie gratulacje dla całej drużyny!

Komentarze zostały wyłączone.