Świąteczna branżowa promocja

wpis w: Aktualności | 0

Rada Rodziców zorganizowała promocję naszej szkoły i kształcenia zawodowego przy okazji Jarmarku Świątecznego, który odbył się w niedzielę  10 grudnia w hali OSiR w Buku. Wśród stoisk z bożonarodzeniowymi ozdobami i kramików z tradycyjnymi wypiekami i daniami, znalazło się kolorowe stoisko z ręcznie wykonanymi kartkami świątecznymi. Celem udziału w miejskim jarmarku nie była chęć zarobku, tylko promocja i reklama Branżowej Szkoły – szkoły z ponad 50-letnią tradycją, kształcącą w kilkudziesięciu zawodach młodych fachowców i mistrzów w zawodzie. Rada Rodziców, nauczyciele i uczniowie zachęcali mieszkańców do wsparcia działań rady oraz świadomego i trafnego wyboru przyszłej szkoły. Podczas jarmarku była również możliwość włączenia się do akcji „Drugie życie” i wypełnienia oświadczenia woli, będącego deklaracją świadomej zgody człowieka na pobranie narządów do przeszczepu w przypadku śmierci osoby posiadającej taki dokument.

Komentarze zostały wyłączone.