Szkoła kiedyś i dziś…

wpis w: Aktualności | 0

Całkiem sporo zmieniło się w przeciągu kilkunastu czy kilkudziesięciu lat w polskich szkołach, dlatego z okazji Dnia Edukacji Narodowej postanowiliśmy udać się w sentymentalną podróż w czasie i przywołać szkolne warunki z minionych lat. W holu naszej szkoły pojawiła się ekspozycja sali lekcyjnej z dość ubogimi i ograniczonymi akcesoriami edukacyjnymi. Widok przestarzałych sprzętów i przyborów szkolnych wywołał uśmiech na twarzach uczniów i nauczycieli, którzy z dużym zainteresowaniem podziwiali zgromadzone eksponaty. Upływający czas wyraźnie pokazuje, że szkoła dopasowuje się do bieżących warunków rozwoju dzieci i młodzieży, ale niezmiennie jest miejscem przyjaznym i twórczym, w którym młodzi ludzie mogą odkrywać i poznawać świat.

Komentarze zostały wyłączone.