Udział naszej szkoły w Trójboju Obronnym

wpis w: Aktualności | 0

Dnia 2 października 2018 roku odbył się XVI Trójbój Obronny, w którym wzięła udział reprezentacja naszej szkoły. W zawodach startowały łącznie cztery drużyny chłopców i cztery drużyny dziewcząt w trzech  kategoriach: strzelanie z broni pneumatycznej, strzelanie z KBKSu,  i rzut lotkami do tarczy.

Naszą szkołę w zawodach strzeleckich reprezentowali: Gawrońska Adrianna, Kaczmarek  Emilia, Słocińska Aleksandra, Prokop Lidia, Borowicz Karolina oraz Buchert Tomasz, Nowak Łukasz, Nowak Hubert, Siemieniak Stanisław, Nowak Błażej.

Poziom wszystkich drużyn był bardzo wyrównany, a o ostatecznych miejscach decydowały małe punkty. Zawody okazały się sukcesem naszych uczniów. Nasza  drużyna  zdobyła II i III miejsce indywidualnie. Lidka Prokop i Gawrońska Adrianna zdobyły 56 punktów, a Stanisław Siemieniak uzyskał 75 punktów i zajął 2 miejsce indywidualnie.

Wszystkim uczniom gratulujemy sukcesów i dziękujemy za  udział  i zaangażowanie w zawodach strzeleckich.

Komentarze zostały wyłączone.