Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

wpis w: Aktualności | 0

„Tylko praca daje okazję odkryć nam nas samych,

pokazać kim naprawdę jesteśmy”.

Dnia 22 czerwca 2018 roku świętowaliśmy zakończenie roku szkolnego. Były słowa podziękowania za całoroczną pracę i gratulacje sukcesów: zarówno wyników odnotowanych na świadectwie, jak również poczucia dobrze wypełnionego zadania.

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:

Emilia Kaczmarek  – z klasy 2a

Mikołaj Chwirot – z klasy 1a

Ilona Häusler – z klasy 1a

Marcin Pazgrat – z klasy 1b

Nagrody książkowe za dobre wyniki w nauce, zaangażowanie w życie klasy i szkoły oraz godną naśladowania postawę odebrali: Karolina Häusler, Piotr Pakuła, Łukasz Nowak, Błażej Nowak, Karol Lulkiewicz, Klaudia Koźlarek, Natalia Czerniejewska, Dominika Burkusz, Jacek Musiał, a dyplom za dojrzałą i aktywną postawę odebrał Bartosz WojciechowskiNagrodzeni zostali także finaliści Wielkopolskiego Konkursu „Supermatematyk”: Piotr Pakuła, Ilona Häusler i Krystian Zielewicz. Dodatkowe wyróżnienia za wzorową frekwencję otrzymali: Katarzyna Cichosz (frekwencja 100%), Marcin Pazgrat (frekwencja 100%) oraz Jarosław Stefaniak, Karolina Häusler, Lidia Prokop, Sandra Cicha i Mateusz Bielawski. Wszystkim uczniom gratulujemy oraz życzymy udanego i bezpiecznego wakacyjnego wypoczynku.

Komentarze zostały wyłączone.