Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

wpis w: Aktualności | 0

Dnia 19 czerwca 2019 roku świętowaliśmy zakończenie roku szkolnego. Były słowa podziękowania za wytężoną pracę i gratulacje z osiągniętych sukcesów.

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:

Hubert Górny – z klasy 1a

Arkadiusz Przywecki – z klasy 1a

Michalina Łukaszyk – z klasy 1b

Mikołaj Chwirot – z klasy 2a

Piotr Pakuła – z klasy 2a

Paulina Jagoda – z klasy 2a

Aleksandra Słocińska – z klasy 2a

Marcin Pazgrat – z klasy 2b

Weronika Szymczak – z klasy 2b

Klaudia Koźlarek – z klasy 2b

Kamila Laskowska – z klasy 2b

Klaudia Duda – z klasy 2b

Karol Lulkiewicz – z klasy 2b

Nagrody książkowe za dobre wyniki w nauce, zaangażowanie w życie klasy i szkoły oraz godną naśladowania postawę odebrali: Aleksandra Musiał, Dominik Konieczny, Ilona Häusler, Paulina Łowicka, Hubert Piaskowski, a za udział w konkursach przedmiotowych i tematycznych Weronika Kaczmarek i Martyna Anioła.  Dodatkowe wyróżnienia za wzorową frekwencję otrzymali: Jakub Owczarczak, Bartosz Pietruszka, Piotr Jeżyk i Kamil Drobnik. Swoje dyplomy jako wyraz podziękowania za pracę społeczną i aktywność szkolną wręczył Samorząd Uczniowski. Odebrali je: Mikołaj Chwirot, Lidia Prokop, Dawid Dybizbański i Kamila Laskowska.

Wszystkim uczniom gratulujemy oraz życzymy udanego i bezpiecznego wakacyjnego wypoczynku.

Komentarze zostały wyłączone.